W najbliższą niedzielę 29 grudnia 2019 r. po mszy św. o godzinie 16:00 zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na coroczne rodzinne kolędowanie. W pliku poniżej zamieszczamy teksty oraz akordy kolęd do wspólnego śpiewania i grania. Zabierzmy ze sobą instrumenty oraz zgromadźmy się całymi rodzinami aby śpiewem adorować nowo narodzonego Jezusa.

Serdecznie zapraszamy!

teksty i akordy

            Od 15 do 18 grudnia 2019 r. w naszej parafii odbywały się rekolekcje adwentowe, które poprowadził ks. Łukasz Zdunkiewicz – duszpasterz Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji im. św. Łukasza Ewangelisty.

Dziękujemy wszystkim naszym parafianom za duchowe i owocne przeżycie tego czasu przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

 

            22 sierpnia 2019 r. posługę w naszej parafii kończy ks. Grzegorz Sieczka. Ks. Grzegorz katechizował w ZS nr 2, zajmował się młodzieżowym wolontariatem, był parafialnym moderatorem Kościoła Domowego i pełnił funkcję dekanalnego duszpasterza młodzieży. W niedzielę 18 sierpnia miało miejsce uroczyste pożegnanie przez ks. proboszcza oraz grupy duszpasterskie. Dziękujemy ks. Grzegorzowi za gorliwą posługę kapłańską i życzymy wielu łask Bożych w nowej parafii w Raciążu.

            Rodziców dzieci przystępujących roku szkolnym 2019/2020 do Pierwszej Komunii Świętej prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do katechetów. Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą Ochrony Danych Osobowych.

 

 

 

Zgłoszenie Kandydata do Pierwszej Komunii Świętej

 

Klauzula Informacyjna o Ochronie Danych Osobowych

 

 

            Od 8 do 11 kwietnia 2019 r. odbywały się doroczne rekolekcje wielkopostne, które w naszej parafii poprowadził ks. Andrzej Janicki pracujący w Sądzie Biskupim w Płocku. Wszystkim, którzy wzięli w nich udział składamy serdeczne Bóg Zapłać!